Jak sprawdzić do kogo należy numer tel

Podobne
 
This is my amazing life!

" />ja jestem za
wg. mnie wariant a) jest odpowiedni ale pod warunkiem ze wartość tego comboboxa będzie zapamiętywana dla danego kontaktu (wiesz zeby nie wybierać za każdym razem od nowa)

wariant b) jest podobny... ale w wiariancie a) nie ma powodu "łażenia" po kontaktach, wiem że to są marginalne (narazie) ilości tych numerów, ale są,

komentując dalej
wariant c) jest dość ciekawy (i niezawodny o ile strona działa) ale to może zwykly "przycisk" dorzucić z napisem przykładowo "sprawdź operatora" i sprawdzane byloby do kogo ten numer należy, bo myśle że wiemy kto w jakiej sieci jest wiec zbędną rzeczą jest częste/każdorazowe sprawdzanie u kogo jest dany numer

no więc ja za a) + c) w sposób jaki opisałem

" />Posiadałam wiedzę na ten tajemnicy temat, więc się nią dzielę, bo myslę, że może się przydać. Nie wiem, czy zauważyliście, że wielu producentów kosmetyków nie umieszcza na nich dat produkcji i zdatności do użytku. Ale wiele z nich można odszyfrować na podstawie numeru kodowego, który zwykle owe kosmetyki mają na spodzie. Dzięki temu można uniknąc zakupowi czegoś, co lada chwila się przeterminuje i jedno licho wie, co zrobi po przeterminowaniu (tak, wiem, czasem może to zrobić i wcześniej, ale jest to ponoć mniej prawdopodobne).

Kalkulator owych kodów jest tutaj:
http://datecalculator.googlepages.com/englishhomepage

Niestety niewiele firm obejmuje swoim zasięgiem, ale niektóre koncerny mają wiele marek (np. L'Oreal to nie tylko L'Oreal, ale także Garnier, Maybelline i inne takie). O tym do kogo dana marka nalezy można się dowiedzieć z internetu i wtedy można sprawdzić, co się kupuje, nie dając sobie wcisnąć starocia.

" />Potwierdzam.

Temat do przyklejenia ze względu na ogromny zasięg Neostrady i znaczny problem w naszej grze...

Rozwiązanie finalne:
- Wykręcamy nr 0800102102, po wysłuchaniu pierdów łączymy się z konsultantem od Neostrady, weryfikujemy nr telefonu i dane właściciela na kogo zarejestrowana usługa.
- Przechodzimy do problemu i mówimy, że od około dwóch miesięcy mamy wysoki ping, dwukrotny do tego co było wcześniej i jesteśmy zorientowani w temacie, że należy zmienić Tryb kodowania na porcie DSLAM z Interleaved na FAST, który TP jak leci zmieniła bez wiedzy abonentów na słabszy.
- Nie słuchajcie pierdów jak konsultant każe sprawdzić to, wpisać tamto lub mówi, że wykonał test łącza i wszystko jest cacy. Od razu mówcie, że dzwonicie w tej sprawie drugi raz i wszystko było sprawdzane oraz jesteście w 100% pewni, że problem dotyczy tej zmiany kodowania na porcie DSLAM. Niektórzy konsultanci mogą to zmienić od ręki (tak było w moim przypadku), jeżeli powie Wam, że nie może to się rozłączcie i zadzwońcie jeszcze raz, jeżeli drugi powie, że nie może lub nie umie to poproście o sporządzenia zgłoszenia do działu technicznego.

" />
">witam jestem na tym forum pierwszy raz:)czy można na podstawie numeru telefonu sprawdzić do kogo należy?to bardzo ważne..

Legalnie nie.

Chyba że zapytasz wprost

W globalnej liscie adresow, do kazdej osoby przypisany jest nr telefonu.
Jesli mam tylko nr telefonu jak sprawdzic do kogo nalezy?
Zaznaczam ze nie moge instalowac zadnych dodatkowych programow do zarzadzania kontaktami.
Jesli macie na to jakis sposob to prosze o informacje. 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates