nr kierunkowy na Ukrainę

Podobne
 
This is my amazing life!

Od środy, 2 lipca 2008 roku, klienci ofert na kartę w komórkowej sieci Orange mogą korzystać z tańszych rozmów międzynarodowych i SMS-ów. Dzięki usłudze "Wybrany Numer" koszt połączenia wyniesie 1 zł za minutę, wysłanie SMS-a 30 groszy.
Klienci sieci Orange mogą taniej dzwonić na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-ować do 14 krajów: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Włoch.

Włączenie usługi następuje po wysłaniu SMS-a pod numer 244 o treści: AKT XX (XX - numer kierunkowy wybranego kraju). Z myślą o obcokrajowcach przygotowana została wersja w języku angielskim. Aby z niej skorzystać, należy wysłać SMS o treści ACT XX. Koszt SMS-a aktywacyjnego wynosi 5 zł z VAT, jednorazowa aktywacja włącza usługę na 30 dni.

Klienci, którzy zdecydują się na usługę "Wybrany Kraj" zawsze zapłacą jedną, płaską stawkę: 1 zł z VAT za minutę połączenia i 30 groszy z VAT za SMS.

Podobne rozwiązanie jest dostępne w ofertach postpaid i mix Orange. Usługa nazywa się "Wybrane Kraje".

" />Witam, może dałoby się troszkę ułatwić nam szukanie? tzn:
1. zamieścić na liście nr nr kierunkowe rosnąco?
2. zamieścić reklamy sponsorów na jednej wspólnej liście do wyboru? albo większymi literami opisać zakładki sponsorów? bo przyznam, że i ja i wielu znajmomych których pytałam nie wiedzieli że są także sponsorzy na innych zakładkach.
3. Czy jest szansa na połączenia z Ukrainą?
Pozdrawiam serdecznie adminów i gratuluję pomysłu - jest świetny, tylko oby dobrze i dłuuuuugo działał ;-) czego serdecznie życzę.
Gusia

" />
">Ludzie uspokujcie sie bo na milicje was zapodam i tyle bedzie
Znasz numer kierunkowy na Ukraine ? Najbliższy posterunek Banderowskich Milicjantów jest w Rawie ( czytaj w rowie ). 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates