wce42am.exe AutoMapa 5.2

Podobne
 
This is my amazing life!


Zrob format karty i od nowa.
Wklej loga z patchowania i sprawdz jaka wersje programu ci wyswietla na starcie.2010-07-09 14:58:59Log z użycia Patchera 1.5.0.0
-----------------------------------------------------------------------
Brak plików exe!!!
 - F:AutoMapa EUMapsEurope*.exe
 - ppcAm2003.exe
 - tpcAm.exe
 - wce42Am.exe
 - wceAm.exe
 - wm5Am.exe

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Otwieram plik F:AutoMapa EUMapsEuropemap.a
Mapa: Europe 1006 6.73
Zapisywanie do pliku...OK
Otwieram plik F:AutoMapa EUMapsEuropeautoMapa.amm
 Użytkownik  : AutoMapa OEM
 Email : OEM@AutoMapa.pl
Zapisywanie do pliku...OK
--------------------------------------------------------------------------------------------------format karty zrobiony dalej to samo a jakieś pliki mam kopiować jeszcze osobno ?

Dzięki za sugestie, jak już w ogóle nie będzie się chciało uruchomić to zwitaminizuje go na PC a później dopiero wrzucę na nawigację ale póki co chcę spróbować metody wrzucenia zwitaminizowanych plików do NAVI i zobaczenia czy działa. @renron gdzie dokładnie bo nie widzę? jest tylko witamina do map a tych plików z opisu:

1. W katalogu głównym AutoMapy plik wceAm.exe dla WinCe 5.0, wce42Am.exe dla WinCe 4.2, wm5Am.exe dla WinMobile, ppcAm2300.exe dla PacketPC 2300, tpcAm.exe dla PC.

NIE MA.

Napiszcie mi proszę dokładnie gdzie mogę to znaleźć, bo nigdzie nie mogę.

Kolega driver1305 (na innym forum) znalazł ciekawe rozwiązanie na powyższe dolegliwości, a co najważniejsze - skuteczne.
Cytat:
"Nie tylko gotowce sprawiają problemy... w moim przypadku, wina leży właśnie w instalce.(nigdy nie korzystałem z gotowców)... to Automapa dała d..., bo to nie pierwszy sprzęt, na którym występuje problem z rozdzielczością.... W końcu go "obszedłem" instalując AM 6.0.0. podmieniając "posładzony" plik "wce42Am.exe" z AM 6.1.0 i dorzucając również posłodzoną mapkę 912a_PL i wszystko śmiga jak należy.
Problem rozdzielczości rozwiązany"

Jak masz goclever to odpala ci sie automapa z katalogu MobileNavigator albo cos takiego tam jest plik jakis z rozszerzeniem exe usun go i wklej pilk Automapa EU.exe i nazwij go MobileNavigator.exe w tym katalogu MobileNavigator. Po prostu sa tylko główne pliki skrakowane bez autostartów. Ja robie takie wrzutki z skrakowanymi autostartami dla różnych urządzeń.
Niestety ale te uniwersalne crackery nie crackuja tych programow tylko wce42Am.exe, tpcAm.exe, wceAm.exe i wm5Am.exe


mogbys podpowiedziec dokładniej bo nie bardzo czaje?

tzn to co sciagłem była słodzona odrazu....

Najpierw w instalatorze AutoMapy, jest to plik z którego uruchamiasz instalację AM podmieniasz witaminy, a dopiero później możesz przeprowadzić instalację, inaczej przy wybranych krajach (mini Europa) Automapa nie zadziała, będzie wyrzucać błąd.
Robisz to tak, zmieniasz rozszerzenie instalatora z exe na rar, otwierasz plik WinRar-em, odszukujesz plik dla programu, jeżeli masz WinCE 5.0 to wceAm.exe, jeżeli Twój system to WinCE 4.2 to plik wce42Am.exe i go zamieniasz na witaminkę.
Następnie odszukujesz folder Europe i w nim też zamieniasz pliki Automapa.amm i map.a na witaminki, zamykasz WinRar-a, zmieniasz na powrót rozszerzenie z rar na exe i masz podmienione witaminy w instalatorze.
teraz możesz rozpocząć instalację AutoMapy i wybierać kraje do instalacji, proste nie ?

[ Dodano: 2009-06-10, 21:39 ]

Możesz też spróbować tak...
Zainstaluj na karcie pamięci AutoMapę (zcrackuj) skopiuj plik exe am (AutoMapa EU lub zwitaminizowany wce42Am.exe) na kartę pamięci jako Autorun.exe utwórz plik Autorun.inf i zrób hard reset...

Tak żeby wyglądało na karcie pamięci
AutoMapa EU <-- Folder zainstalowanej posłodzonej automapy
autorun.exe <-- Plik AutoMapa EU.exe lub wce42Am.exe ze zmienioną nazwą
autorun.inf

Zawartość pliku Autorun.inf

open=autorun.exe

-------
Odblokowanie...

Instalujemy:
http://dobreprogramy.pl/i...&ActiveSync+4.5
http://ceregeditor.mdsoft.pl/ceregedit_setup.exe

Odpalamy CeRegistryEditor

Łączymy się z urządzeniem (w lewym górnym rogu)

1. Wejdź w klucz HKEY_LOCAL_MACHINE
2. Wejdź w klucz INIT
3. Jeśli jest to zmieniamy wpis Launch99 z residentflashautorun.exe na windowsexplorer.exe
3a. Jak nie należy kliknąć prawym klawiszem myszy i utworzyć Nową wartość tekstową
4. W pole Nazwa wpisujemy: Launch99
5. W pole Dane wpisujemy: windowsexplorer.exe
6. Zapisujemy zmiany.
7. Resetujemy nawigacje.

Co do tego launch99 to pewien nie jestem...

Witam!
Nigdy nie spotkałem się z takim problemem! Już setki razy instalowałem AM więc nie piszcie mi, jak mam crackować bo scrackowałem, a mimo to odpalam w mojej navi z Win Ce 5.0 AM (wersje 5.3, wersje 5.5, crackiem wceam.exe, wce42am.exe) i ciągle wyskakuje, że mapa nie wczytana, może być uszkodzona itp... Program odpala ale co z tego jak zachowuje się jakby był niescrackowany...

witam
posiadam beckera TRAFFIC ASSIST hihgspeed.
wgrałem automape 6.2 na karte pamieci micro sd HC 2gb+adapter SD

podmieniłem plik MNAVDCE w folerze myflashdisk-MNAV na na wce42Am.exe, zmieniając nazwe. automapa otwiera sie bez problemu łapie sygnał GPS i wyznacza trase.
wszystko jest w porzadku lecz po chwili wyskakuje okno "

KALKULACJA TRASY:punkty zostały ustawione, czy rozpaczać wyznaczenie"
typ trasy...
drogi płatne......
promy......
autostrady...

to okno pojawia sie co pare chwil, bez wzgledu na to czy potwierdze czy anuluje
Przez to nie mozna uzywac nawigacji

BARDZO PROSZE O POMOC
gg `1475715
nie spie do 24.00 i dłuzej

pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez: jacekp1313: 2010-05-25, 08:01 ]

GRRRRRRR dostaje juz szału! Mam Yakumo EazyGo Win CE 4.2 NET odblokowałem bez problemu i działa na nim IGO8, MioMap, TomTom 6 ale nie działa AutoMapa i MapaMap, co do automapy to próbowałem wersje 3.9.7 , 4.1.2, 5.0.5, 5.1.1, 5.2 i najnowszej 5.3 dodam że mam licencję i na innym urządzeniu jest OK a na tym wywala komunikat że wce42am.exe nie jest poprawną aplikacja win ce, ma ktos jakieś pomysły??


5.5.2 na nawigacji nie widzi map komputer brak witamin
5.5.3 na nawigacji nie widzi map komputer brak witamin
może cos robie nie tak mam zawsze dwa komunikaty albo mapa uszkodzona albo nie zarejestrowana wszędzie szukałem zamienników i nic spędziłem ostatnie dwa tygodnie nad tym i nic karta sd jest prawie czerwona a ja już nie mam sily NA POMOC

Witaminy muszą być odpowiednie do wersji AutoMapy, jeżeli AM 5.5.2 to witaminy do wersji 5.5.2 tak dla map jak i programu, pobierz z tego linku witaminy do wersji 5.5.2 i podmień 2 pliki w AutoMapa EU -> Maps -> Europe lub Polska w zależności jaką wersję masz.
Są to pliki AutoMapa.amm i map.a, są dwa komplety tych plików i nazwy mają takie same więc należy uważać żeby dla Europe dać witaminki do niej przeznaczone, a dla Polski przeznaczone dla Polski.
Trzeci plik witaminka jest przeznaczona dla programu i w zależności jaki system jest na nawigacji podmieniasz wceAm.exe dla WinCE 5.0, wce42Am,exe dla WinCE 4.2, wm5Am.exe dla WinMobile i ppcAm2300.exe dla Win 2300

Witaminki 5.5.2 EU i PL
http://www.przeklej.pl/pl...ar-0002rubn22mv


Witam,mój gps to akira 4301.pobrałem mape od emyl@ - PL+CZ+SK+D+H+A (bezinstalacyjną z pierwszej strony) i po rozpakowaniu mam : folder Europe oraz 6 plików - ppcAm2003,tpcAm
,wce42Am,wceAm,wm5Am.Nie mam bladego pojęcia jak to wrzucić na mój sprzęt żeby działało...Czy to są same mapy z witaminkami a program muszę ściągnąć osobno??? HELP

Jesli to akirka to masz albo Windows core 4.2 albo 5.0. Jesli tak to do katalogu gdzie jest automapa.exe wrzucasz adekwatnie wce42Am lub wceAM. i tyle. Te pliczki to "instrukcje" dla poszczególnych systemów, aby Automapa mogła się na nich odpalić. Trzeba wybrać tylko odpowiedzi do posiadanego systemu (wersja emyl@'a jest uniwersalna, tak aby każdy mógł sobie uruchomić mapę na swoim sprzęcie).


proszę o pomoc jeżeli jest taka opcja!!!

Setki razy było opisane jak prawidłowo wgrać AutoMapę, wystarczy trochę wysiłku i czytanie ze zrozumieniem, ale do rzeczy:

Jak rozumiem to nie chcesz całej Europy tylko wybrane kraje, potrzebna jest do tego wersja instalacyjna, najlepiej już uzdrowiona, wtedy podczas instalacji wybierasz kraje (obszar), które Cię interesują następnie na którymś tam ekranie odznaczasz opcję, to bardzo ważne, Rejestruj i kończysz instalację.
To wszystko co musisz zrobić.

Jeżeli chodzi o wersję instalacyjną czystą, to najpierw musisz podmienić odpowiednie pliki na witaminki i dopiero po tej operacji możesz instalować i wybierać kraje, które Cię interesują.

Natomiast całą Europę możesz zainstalować i pliki podmienić dopiero po instalacji.

We wszystkich wspomnianych sposobach obowiązkowo podczas instalacji odznaczasz opcję Rejestruj inaczej AutoMapa nie zadziała

Pliki do podmiany to AutoMapa.amm i map.a w folderze Europe, witaminki muszą być przeznaczone dla Europe, trzeci plik podmieniasz w katalogu głównym AutoMapy i jest nim w zależności od systemu na navi wceAm.exe dla WinCe 5.0, wce42Am.exe dla WinCe 4.2 i wm5Am.exe dla WinMobile.

1) Spróbuj przydzielić więcej pamięci na nawigację i punkty POI.
2) Spróbuj tak jeszcze: Tam gdzie znajduje się plik wceAm.exe wrzucasz plik wce42Am.exe
Usuwasz plik wceAm.exe a nazwę wce42Am.exe zmieniasz na wceAm.exe
i wszystko śmiga: http://peb.pl/automapa/24...core-5-0-a.html


na oryginalnej nie mogę mieć pirata...bo tam nic nie było robione...

czemu tak twierdzisz

Nawigacja mogła zostać kupiona z piratem, w katalogu AutoMapa EU są dwa pliki wykonywalne dla WinCE 4.2 i dla WinCE 5.0, jak się ma oryginała to jest jeden plik, odpowiedni dla systemu.
W Twoim przypadku powinien to być plik wceAm.exe, a pliku wce42Am.exe nie powinno tam być, może się mylę i ktoś dograł ten plik, ale łatwo możesz sprawdzić czy masz legala, sprawdź czy masz w folderze Maps plik Polska.amr lub Europe.amr w zależności od wersji i w folderze Polska lub Europe jest plik AutoMapa.lic.
Jak tych plików nie ma to na bank pirat, po za tym powinieneś mieć nr licencji, albo na zdrapce, albo wygrawerowany na karcie SD.


Probuje uruchomic niestety nie daje rady, opisze co zrobilem( dodaw ze urzadzenie ma 1GB pamieci wbudowanej takze nie korzystam z kart.
Wersjia 5.5.1 nie będzie działać, brak witamin.
Użyj wersji 5.3.0 instalacyjnej, po instalacji podmień witaminkę dla programu wce42Am.exe i dla map AutoMapa.amm i map.a, musisz uważać z witaminami do map bo do wersji EU jest inny komplet, a do PL inny, chciaż nazwy te same.
Witaminek nie musisz podmieniac jeżeli będzie to instalka już słodzona, tylko musisz się upewnić czy jest w niej słodycz pod system Twojej navi (wce42Am.exe)


Niestety nie ma w mapie pliku dla WIN CE 4.2.

Czy moglby ktos podac skad moge sciaganc odpowiedni pliczek.

Po pierwsze primo, wce42Am.exe nie ma być w mapie tylko w katalogu głównym AutoMapy.
Po drugie primo, ściągnij witaminkę z tego linku i skopiuj do Katalogu głównego AM.
http://odsiebie.com/pokaz/3138446---0193.html

Mam nadzieję że instalowałeś wersję 5.3.0 , do 5.5.1 nie ma tej witaminki.


Co wy na to???
A na pewno prawidłowo podmieniasz witaminki.
Dwuklik na AutoMapa EU i tam umieszczasz witaminkę w miejsce oryginału, plik o nazwie wce42Am.exe i z niego odpalasz Automapę.
Wersja AM do 5.3.0, na wersji 5.5.1 nie pociągnie, brak witaminy. 
Copyright 2006 MySite. Designed by Web Page Templates